ESKİŞEHİR EV TEMİLİĞİ FİYATLARI

            Günlük Standart ev Temizliği Fiyatları:   camlar,kapılar,banyo,tuvalet, banyo tuvaletin duvar fayansları,mutfat dolaplarının dışı,balkonlar,varsa balkon camları standart ev temizliğine geirmektedir. Temizlik  hizmeti için müşterilerimize yardımcı olarak gönderilen personelimizin yaptıgı işten ve çalışma performansında menmun kalmadıgı durumlarda bir saat içerisinde firma yetkilisine haber verilir ve müşterimiz hiç bir ödeme yapmadan mazeret belirtmeden çalışan alınır.bir kişi üçreti 2018 yılı için 150 tl dir. 

         

   Kapsamlı ev temizliği:    standart ev temizliği dahil yapılan işlere ek olarak dolap içleri ve duvarların temizliğide dahil edilmektedir. bu kapsam içerisinde ütü,yemek, dahil edilmez iki kişi gönderilir vetemizlik malzemeleriyle irlikte gelir. fiyat 2017 yılı için 300 tl dir.

         

 Yarım günlük ev temizliği:  yarım günlük ev temizliğinde 4 veya 4,5 saat çalışma saati içerisinde müşterimiz ne yaptımak istiyorsa çalışanlarımız bu saatleri arasında sizlere yardımcı oalcaktır. yarım günlük çalişma ücret bedeli 2018 yılı için 100 tl dir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FİYATLARIMIZ + KDV DİR