ESKİŞEHİR EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR ?

       Evler yaşadığımız ortamlar olarak sürekli temiz tutulması gereken mekanlardır. Eskişehir ev ve villa temizliği olarak lal temizlik şirketi de sizlere ferah sağlıklı, yaşanabilir bir ortamda yaşamanız için sizlere her türlü hijyenik temizlik konusunda uzman personeliyle haftanın yedi günü yardımcı olmaktadır.

      

          Evinizin ve villanızın tüm iç ve dış temizliklerini eksiksiz bir şekilde yapan firmamız Eskişehir ev ve villa temizliği kapsamında camlar, kapılar, banyo ve tuvalet duvarları,mutfak,odaların zeminleri standart olarak yapılmaktadır. isteğe bağlı olarak  duvarlar,mutfak dolap içleri,halılar,koltuklar ve perdeler temizlenmektedir. ayrıca firmamız gündelikçi bayan personel temininde de bulunmaktadır.

 

       Firmamızdan bay veya bayan personel isteğinize göre tercih edebilirsiniz işinde uzman olan çagrı merkezi çalışanlarımızdan covid 19 ve Eskişehir ev temizliği hakkında gerekli bilgileri veya baş edemediğiniz inatçı bir leke veya başka merak ettiğiniz konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

      Günümüzde kullanılan modern ekip ve ekipmanlarıyla hizmet veren Eskişehir ev temizlik şirketleri olarak kendimizi sürekli yenileyip geliştirme çabasından vazgeçmeden kalite standartlarımızı sürekli yükseğe taşıma konusunda kararlıyız.